Čezetou obnovená továrna "Wikov" v Prostějově, Česká republika.

Seznamte Se S Naším Týmem

Níže naleznete kontakty na členy našeho zkušeného manažerského týmu, který zodpovídá za restart ikony mezi skútry. Veškerá výroba probíhá v historické budově Továrny Wikov v České republice – jde o uznávané centrum technické odbornosti a vysoce kvalitní elektroniky světové úrovně. Máme také obchod se showroomem a kancelář v centru Prahy na adrese Panská pasáž, Na Příkopě 23 a budujeme síť servisních partnerů napříč Evropou.

CEO

  (420) 777 046 047
  neil@cezeta.com

Neil Eamonn Smith

"Řízením Čezety si v podstatě plním svůj dětský sen. Můj první podnik byla oprava jízdních kol, když mi bylo 12, a v 17 letech jsem zrestauroval svoje první starší auto (úžasný Morris Minor!). Vyrostl jsem v Morecambe, kde se pravidelně každé léto konaly závody skútrů, a toužil jsem po práci v TVR v nedalekém Blackpoolu, kde bych navrhoval jejich sportovní auta. Můj život nabral na chvíli trochu jiný směr, když jsem studoval ekonomii na univerzitě v Yorku, a následně jsem strávil 10 let v Londýně a procestoval svět, abych pochopil, jak fungují mezinárodní firmy. Můj zájem o technologii vedl k tomu, že jsem založil řadu úspěšných technických podniků v Praze a získal čas se znovu pustit do svých starých koníčků. Když jsem viděl svou první Čezetu, prodal jsem svou Vespu a strávil několik následujících let renovací starých skútrů a přestavbou na elektrický pohon. Cítím se nesmírně poctěný tím, že mám příležitost navázat na rozvoj Čezety a spolupracovat s mnoha mimořádně nadanými lidmi, kteří sdílí mou lásku pro tuto úžasnou zemi a její ikonický skútr."


VEDOUCÍ PRODEJE A MARKETINGU

  (420) 724 022 334
  matej@cezeta.com

Matej Oliva

Matěj stojí v čele produkční strategie. Společně úspěšně postavíme model 506. Má 10 let zkušeností v motocyklovém odvětví a jeho odborné znalosti nám umožňují najít ty nejlepší dodavatele a vyvinout ta nejlepší řešení v našem odvětví. Jeho oblíbené anglické slovo je 'Whisky'.

VEDOUCÍ PRODUKCE

  (420) 602 652 951
  martin@cezeta.com

Martin Parak

Martin je takový můj startrekový Scotty, který drží pohromadě celou naši rozrůstající se výrobu v roce 2017. Momentálně vede sedmičlenný tým, který každé dva dny ručně postaví novou Čezetu 506. Je velkým vlastencem, má svůj vlastní kilt a k vánocům jsem mu věnoval lekce hry na dudy.
 

VEDOUCÍ SHOWROOMU

  (420) 224 241 532
  petra.l@cezeta.com

Petra Lukesova

Petra je naše showroom manažerka v Praze a je zodpovědná za prodej, půjčovnu a zboží. Obraťe se na ní v obchodě, obvyle v době 09:00 - 17:00 pondělí až pátek. Je to vášnivá motorkářka a miluje velké motocykly.

PRODUCTION CONTROLLER

  (420) 601 089 144
  vit@cezeta.com

Vít Přecechtěl

"Many years working for a firm restoring veteran vehicles to show-winning standards makes Vít perfect for ensuring the quality of our motorcycles matches the high expectations people have of Čezeta. I'm shaving his beard off when we have sold all 600 bikes of the 60th Anniversary series."
 

PR MANAŽERKA

  (420) 737 552 556
  jacy@cezeta.com

Jacy Meyer

Jacy je absolventka mediálních vztahů ve Spojených státech, je skutečná dříčka, která pro nás již velmi dlouho pracuje s médii a sociálními sítěmi. Navíc je to jedna z nejmilejších osob, co znám. Kontaktujte ji a uvidíte sami.....

ACCOUNTING CONTROLLER

  (420) 774 747 787
  lucie@cezeta.com

LUCIE PARÁKOVA

"Lucie makes sure all goes smoothly with payments to and from our company. She has been working in accounting firms for many years. When she is not working, you'll find her riding on horseback. (But we're working on getting her on something faster and safer like our motorbike!)"
 
Prodejna

Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1