Čezetou obnovená továrna "Wikov" v Prostějově, Česká republika.

Čezeta Motors s.r.o.

Veškerá výroba probíhá v historické budově Továrny Wikov v České republice – jde o uznávané centrum technické odbornosti a vysoce kvalitní elektroniky světové úrovně. Máme také obchod se showroomem a kancelář v centru Prahy na adrese Panská pasáž, Na Příkopě 23 a budujeme síť servisních partnerů napříč Evropou.

CEO

  (420) 777 046 047
  neil@cezeta.com

Neil Eamonn Smith

"Řízením Čezety si v podstatě plním svůj dětský sen. Můj první podnik byla oprava jízdních kol, když mi bylo 12, a v 17 letech jsem zrestauroval svoje první starší auto (úžasný Morris Minor!). Vyrostl jsem v Morecambe, kde se pravidelně každé léto konaly závody skútrů, a toužil jsem po práci v TVR v nedalekém Blackpoolu, kde bych navrhoval jejich sportovní auta. Můj život nabral na chvíli trochu jiný směr, když jsem studoval ekonomii na univerzitě v Yorku, a následně jsem strávil 10 let v Londýně a procestoval svět, abych pochopil, jak fungují mezinárodní firmy. Můj zájem o technologii vedl k tomu, že jsem založil řadu úspěšných technických podniků v Praze a získal čas se znovu pustit do svých starých koníčků. Když jsem viděl svou první Čezetu, prodal jsem svou Vespu a strávil několik následujících let renovací starých skútrů a přestavbou na elektrický pohon. Cítím se nesmírně poctěný tím, že mám příležitost navázat na rozvoj Čezety a spolupracovat s mnoha mimořádně nadanými lidmi, kteří sdílí mou lásku pro tuto úžasnou zemi a její ikonický skútr."

MANAŽER MARKETINGU A PRODEJE

  (420) 724 022 334
  matej@cezeta.com

Matej Oliva

"Matěj má na starosti strategii prodeje. Má 10-leté zkušenosti v motorkářském průmyslu a jeho znalosti nám pomáhají vytvářet a najít nejlepší řešení v této oblasti. Matějovo oblíbené anglické slovo je "whisky" - tomu asi všichni rozumíme."

MANAŽER PRODUKCE

  (420) 602 652 951
  martin@cezeta.com

Martin Parák

"Martin je šéfem naší továrny v Prostějově a s ním zdárně dokončíme Čezetu Typu 506. Martin má pod sebou rychle rostoucí tým velmi šikovných pracovníků, kteří jsou schopni během 2 dnů sestavit nový skútr. Přestože je rodilý Moravák, je také skotským patriotem a dokonce vlastní skotskou sukni a k vánocům dostal jako dárek výuku hry na dudy."

MANAŽER SHOWROOMU

  (420) 224 241 532
  petra.l@cezeta.com

Petra Lukesova

"Petra je vedoucí naší Pražské prodejny a stará se o prodej, pronájem skútrů a doplňkové předměty. Můžete ji kontaktovat v naší prodejně od pondělí do pátku mezi 9.00 – 17.00. Petra miluje velké motorky značky Harley Davidson, ale zvláštní místo v jejím srdci patří přece jen Čezetě.."

PRODUCTION CONTROLLER

  (420) 601 089 144
  vit@cezeta.com

Vít Přecechtěl

"Vít má dlouholeté zkušenosti s restaurováním starých veteránů a má na starosti to, aby se kvalita našich skútrů vyrovnala očekáváním, které lidé na tento motocykl mají. Vítův plnovous bude oholen v momentě, kdy prodáme 600 kusů naší limitované série."

PR MANAŽERKA

  (420) 737 552 556
  jacy@cezeta.com

Jacy Meyer

"Jacy je absolventka mediálních vztahů ve Spojených státech, je skutečná dříčka, která pro nás již velmi dlouho pracuje s médii a sociálními sítěmi. Navíc je to jedna z nejmilejších osob, co znám. Kontaktujte ji a uvidíte sami....."

ACCOUNTING CONTROLLER

  (420) 774 747 787
  lucie@cezeta.com

Lucie Smith

"Lucie zajišťuje, aby veškeré platby od nás a k nám proběhly bez probémů a k tomu jí pomáhají dlouholeté zkušenosti v účetních firmách. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v koňském sedle (pracujeme ale na tom, aby přesedlala na něco rychlejšího a bezpečnějšího, jako třeba naši Čezetu)."


Hledáme nové kolegy do teamu Čezeta

V souvislosti se startem výroby nového elektrického skútru Čezeta hledáme kolegy na administrativní, marketingové, prodejní a asistentské pozice. Čezeta se vrací a vy můžete být u toho. Staňte se součástí projektu, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Nástup možný od října 2016.

Požadujeme: znalost AJ, středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (Google docs, office atd.), řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), aktivní přístup, samostatnost, ochota učit se novým věcem, praxe výhodou, dochvilnost. Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, částečně flexibilní pracovní dobu, práce v mladém mezinárodním kolektivu, pracovní zázemí, firemní benefity, možnost rozšiřování jazykových znalostí.

Své životopisy společně s popisem práce, o kterou máte zájem, zasílejte na e-mail post@cezeta.com.