Čezeta Typu 506 je prodávána se standardní 2-letou zárukou/40000 km (506/1 a 506/2), nebo pro prodlouženou záruku na 5 let/80000 km (506/1) nebo 5 let/100000 km (506/2). Také zahrnujeme 1 roční bezplatnou Europ Assistance v případě poruchy a odtažení a pro vaše potěšení také 1 roční 24/7 osobní asistenci concierge.

V Rakousku, České republice, Německu, Polsku a na Slovensku poskytujeme záruku a servis Čezeta At Home, kdy za vámi pošleme mechanika, aby u vás doma provedl servis a údržbu vašeho modelu 506. Mimo těchto zemí je odpovědností majitele dopravit model 506 pro zajištění záručního servisu a údržby do nejbližšího autorizovaného partnerského servisu Čezeta nebo do naší továrny v České republice.


Záruka a servis

Standardní záruka zahrnutá v ceně

2 roky/40 000 kilometrů
(podle toho, co nastane dříve)
na díly a práci.

Rok využívání asistenční služby Europe Assistance, v případě poruchy poskytnutí asistence či doprava skútru do autorizovaného servisu Čezeta a pokrytí nákladů na taxi (do 50 kilometrů) a dále dle potřeby vlaku či autobusu pro řidiče a spolujezdce.

Rok využívání služeb 24/7 osobního asistenta (tzv. concierge), který vám pomůže zařídit cokoliv, co budete potřebovat.

 

Prodloužená záruka

Volitelná prodloužená záruka, která nahrazuje standardní záruku:

506/01:
5 roky/80 000 kilometrů
(podle toho, co nastane dříve)
na díly a práci.

506/02:
5 roky/100 000 kilometrů
(podle toho, co nastane dříve)
na díly a práci.

Servis a údržba

Vaše Čezeta model 506 Electric nevyžaduje žádnou výměnu oleje, palivových filtrů, zapalovacích svíček či emisní testy. Místo toho doporučujeme nechat váš skútr jednou ročně projít kontrolou, během které navíc můžeme implementovat jakákoliv dostupná vylepšení, která si budete přát. Kontrola se zaměřuje především na: stav pneumatik a kol, kontrolu geometrie, kontrolu brzd a výměnu brzdové kapaliny, bezpečnostní kontrolu elektroniky, diagnostiku MCU, kontrolu baterie a případné vyvážení, mechanickou kontrolu rámu a karoserie; dále je v kontrole zahrnuta také služba přistavení skútru a konzultace ohledně případných vylepšení.

Svou každoroční prohlídku si můžete domluvit v nejbližším autorizovaném servisu Čezeta.


Autorizovaní servisní partneři Čezeta